Kosmetologia estetyczna

Uzyskanie pięknej i zdrowej skóry to cel wielu kobiet w obecnych czasach. W związku z tym zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki rozwojowi kosmetologii estetycznej możliwe jest szybkie i bezbolesne przywrócenie skórze jej młodzieńczego wyglądu, a także zredukowanie różnego rodzaju niedoskonałości.

Mezoterapia igłowa

100 - 450 zł / 1 - 10 ml

to zabieg polegający na ostrzykiwaniu poszczególnych partii skóry twarzy, szyi, dekoltu lub głowy w celu rewitalizacji , odżywienia a także zahamowaniu takich procesów jak wypadanie włosów czy powstawanie zmarszczek. Zabieg jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu i nie powoduje zazwyczaj wyłączenia z codziennych zajęć. Dzięki technice nakłuć metodą śródnaskórkową lub nappage jesteśmy w stanie wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Sam proces nakłuwania jest korzystny dla przebudowy skóry, a koktajle bogate w substancje aktywne pozwalają uzyskać świetne efekty w krótkim czasie. Zwiększenie przeznaskórkowej absorpcji substancji czynnych pozwala uzyskać właściwe i pożądane efekty pielęgnacyjne i kosmetyczne.

Proponuję Państwu następujące rodzaje mezoterapii:

  • Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu 180-450 zł

Cena jest uzależniona od powierzchni objętej zabiegiem, rodzaju dobranego preparatu oraz metody podania

  • Mezoterapia igłowa okolic oczu 100 zł

Mezoterapia okolicy oczu polega na podaniu ampułki, której zadaniem jest redukcja zmarszczek, rozjaśnienie skóry oraz jej rewitalizacja.

  • Mezoterapia igłowa skóry głowy 200 zł

Zabieg, który ma na celu stymulację wzorstu włosów i przeciwdziałanie ich wypadaniu. Jest to zabieg niezastąpiony w pielęgnacji włosów cienkich, łamliwych, wypadających.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

450 zł / 1 ml

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka – najwięcej tego kwasu znajduje się w skórze, bo aż 50% całej zawartości. Do 25 roku życia w skórze jest wystarczająco kwasu hialuronowego, dlatego skóra w tym wieku jest gładka, sprężysta i pozbawiona zmarszczek. Gdy kwasu hialuronowego ubywa, skóra staje się przesuszona, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki, policzki oraz usta tracą swoją objętość. Do czterdziestego roku życia traci się aż połowę zapasów kwasu hialuronowego.

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na podaniu w zagłębienia zmarszczek usieciowanego kwasu hialuronowego co daje efekt ich wypełnienia. Zabieg może być wykonywany na zmarszczki w okolicy oczu, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetki czy zmarszczki w okolicy ust.

Wypełnianie ust

500 zł / 1 ml

Celem powiększenia ust jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości, ich głębokie nawilżenie oraz odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej. Wynika to z faktu, że jest prawie nieinwazyjny a umiejętnie przeprowadzony wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy.
Zabieg ten wykonywany jest u pacjentów w każdym wieku (oczywiście pełnoletnich), zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, który jest doskonałym środkiem modelującym i poprawiającym nawilżenie. W Hanza Wizaż i Kosmetologia zabiegi wykonywane są wyłącznie na certyfikowanych preparatach.

Powrót