Makijaż

„Nic nie czyni kobiety piękniejszą, niż jej wiara w to, że jest piękna” cyt. Sophia Loren

Są takie sytuacje, imprezy, okoliczności w życiu kobiety, że chce ona wyglądać wyjątkowo. W Hanza Wizaż i Kosmetologia chcę pomóc Ci osiągnąć ten cel. Zapraszam wszystkie Panie na profesjonalny makijaż dzienny, okolicznościowy oraz ślubny. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, m.in. Bobbi Brown, Too Faced, The Balm Cosmetics, Benefit, Estee Lauder, Guerlain, Luvia Cosmetics, Morphe, Tarte Cosmetics, Urban Decay i wiele innych. Dzięki użyciu profesjonalnych kosmetyków i sprawdzonych technik, makijaż wygląda bardzo naturalnie, jest przy tym wyjątkowo trwały i efektowny.

Makijaż dzienny

60 zł

Makijaż dzienny ma na celu delikatne podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Jest to makijaż bardzo lekki, subtelny i stonowany. Jego uniwersalność sprawia, że pasuje do każdej stylizacji, a nienarzucający charakter czyni go dopełnieniem ogólnego wizerunku. Zapisy na makijaż dzienny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-12:00.

Makijaż okolicznościowy

100 zł

Makijaż okolicznościowy to makijaż, który stanowi dopełnienie całej stylizacji. Zależnie od potrzeb i okazji Twój makijaż może być delikatny, stonowany lub bardziej wyrazisty. Zawsze jednak będzie wydobywał Twoje atuty, rozświetlał i wygładzał skórę oraz ukrywał niedoskonałości czy oznaki zmęczenia. Każdy makijaż dobierany jest indywidualnie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Makijaż ślubny / próbny

120 zł

Ślub to dla każdej z nas jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda kobieta chciałaby wyglądać tego dnia pięknie i olśniewająco, ponieważ to na nią zwrócone są oczy wszystkich gości. Profesjonalny i dobrze wykonany makijaż ślubny stanowi niezwykle istotne dopełnienie całego wizerunku Panny Młodej.

Makijaż próbny jest tu ogromnie ważny. W dniu ślubu czas na konsultacje czy zmiany jest ograniczony. Umawiając się wcześniej, możemy bez stresu i pośpiechu porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, wypróbować różne propozycje makijażu i wybrać ten, w którym prezentujesz się najlepiej. Próba makijażu jest jak przymiarka sukni ślubnej.

Makijaż ślubny trwa około 1,5 godziny. Na makijaż próbny trzeba przeznaczyć więcej czasu, nawet do 2 godzin.

Powrót