Manicure

Mówi się, że dłonie są wizytówką każdego człowieka. Zadbana skóra, kształtne i odpowiednio wypielęgnowane paznokcie to podstawa. W Hanza Wizaż i Kosmetologia oferuję Państwu następujące rodzaje manicure.

Tradycyjny

40 zł

W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci. Zabieg rozpoczyna się standardowo od dezynfekcji dłoni. Paznokcie skracamy i nadajemy im odpowiedni kształt poprzez delikatne piłowanie. Następnie usuwany jest nadmiar naskórka z okolic paznokci. Kolejnym etapem jest wypolerowanie paznokci oraz nałożenie specjalnej odżywki z witaminami. Na koniec w dłonie zostaje wmasowany odpowiedni balsam do pielęgnacji skóry dłoni.

Japoński

50 zł

Manicure japoński to zabieg pielęgnacyjny, który polega na wpolerowaniu w płytkę paznokci pasty odżywczej, która zawiera krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę oraz witaminy A i E. Po dokładnym nałożeniu pasty wpolerowany zostaje w paznokcie specjalny puder, który ma za zadanie zabezpieczyć pastę przed zbyt szybkim wypłukiwaniem.

Manicure japoński jest polecany osobom, które mają problemy z paznokciami. Idealnie sprawdzi się po zdjęciu żeli czy hybrydy w celu poprawy jakości paznokci, ale również u osób, które nie mogą w pracy mieć pomalowanych paznokci lub zwyczajnie nie lubią. Zabieg dedykowany zarówno dla Pań jak i Panów.

Hybrydowy

70 zł

Manicure hybrydowy jest dobrym rozwiązaniem na uciążliwe malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami, które szybko tracą połysk, odpryskują i tworzą nieestetyczne pofałdowania. Zabieg ten jest bardzo popularny, utrzymuje się około 2 – 3 tygodni. Dzięki temu zabiegowi płytka paznokcia nie odbarwia się, a lakier nie odpryskuje. Paznokcie po zabiegu manicure hybrydowym nie tracą swego blasku przez długi czas. Zabieg zaczyna zwykły, klasyczny manicure. Nadajemy pożądany kształt paznokciom, odsuwamy skórki oraz matowimy płytkę. Ostatnim etapem jest kolejne nałożenie odpowiednich warstw lakieru światłutwardzalnego.

Powrót