Pielęgnacja twarzy

Nie ma lepszej wizytówki człowieka, niż czysta, zdrowa i zadbana skóra twarzy. Wraz z upływem lat, komórki skórne starzeją się, skóra ulega przebarwieniom, pojawiają się ciemne podkrążenia pod oczami. Aby nasza cera jak najdłużej mogła cieszyć się zdrowym i nienagannym wyglądem, musimy o nią dbać już od najmłodszych lat. Poniżej lista zabiegów, które oferuję Państwu w moim gabinecie:

Peeling kawitacyjny

80 zł (seria 5 x 60 zł)

Peeling kawitacyjny to zabieg powierzchownego i bezpiecznego oczyszczania cery poprzez usunięcie martwego naskórka. Dzięki zjawisku kawitacji zabieg dociera również do głębszych warstw naskórka niż dzieje się to w przypadku zwykłego peelingu. Za sprawą ultradźwięków na zwilżonej skórze tworzą się małe pęcherzyki , które rozbijają martwe komórki naskórka. Peeling kawitacyjny powoduje, że skóra, w której następuje wymiana jonów, staje się bardziej dotleniona oraz wypielęgnowana.

Zabieg pielęgnacyjny

110 – 150 zł

Firma Théo Marvée powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu. Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi tej marki jest chęć dostarczenia kosmetyków o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępne dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

Ja zdecydowałam się wybrać dla Państwa 3 rodzaje zabiegów:

  • Reactif 110 zł

kuracja łagodząca, przeznaczona do cery nadreaktywnej, wrażliwej i z popękanymi naczynkami

  • Caviariste 130 zł

linia charakteryzująca się nadzwyczajnymi właściwościami regenerującymi, przeciwzmarszczkowymi i nawilżającymi

  • Temptation 150 zł

zabieg pielęgnacyjny o silnym działaniu liftingującym, przeciwzmarszczkowym oraz nawilżającym

Złuszczanie kwasami

160 zł

Zapraszam na zabiegi chemicznego złuszczania skóry, aby poprawić jej strukturę, zwalczyć oznaki starzenia, zmiany trądzikowe, blizny, przebarwienia i przywrócić cerze świeży, promienny wygląd. Peelingi chemiczne są bardzo efektywnym sposobem na osiągnięcie takich rezultatów. Rodzaj kwasu zawsze indywidualnie dobrany do potrzeb konkretnej osoby.

Oprawa oczu

15 zł

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku. Jeśli są blade, niewidoczne to i my zdajemy się być "bez wyrazu”. Farbowanie brwi i rzęs ma na celu kształtowanie rysów twarzy, ich korektę oraz przykrycie siwizny. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz podkreślić kolor rzęs. Dobrze wyregulowane brwi i właściwie podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy

  1. Regulacja brwi 15 zł
  2. Henna brwi 15 zł
  3. Henna rzęs 15 zł

Powrót